fbpx
Top
  >  ÁZIA   >  Dokonalé ubytovanie za super cenu – Lanta Baan Nock

Keď píšem dokonalé ubytovanie, nemám na mysli luxusný 5* rezort, ale krásne, čisté a jednoduché ubytovanie v ktorom sa cítite ako doma…a také je “Lanta Baan Nock” na ostrove Koh Lanta.
Život je samá náhoda a ako to už býva, väčšinou všetko zlé je na niečo dobré. Ani v našom prípade to nebolo inak. Keby naše pôvodné ubytovanie na prvú noc Hostaria 423 bolo náhle zrušené, možno by sme Lanta Baan Nock ani neobjavili. Ale prúd náhod sa postaral o to, že sme sa spoznali s jeho majiteľom a ocitli sa v jednom z jeho novo postavených domčekov.

Vďaka tomu, že sme boli jedny z prvých turistov a vybavili sme si toto ubytovanie osobne, podarilo sa nám zjednať aj lepšiu cenu. Pôvodne sme sa tu plánovali zdržať maximálne 3 noci, ale ostrov Koh Lanta a Lanta Baan Nock sme si tak obľúbili, že sme tu nakoniec zostali 5 nocí a aj tak sa nám nechcelo odísť. Pozitívna správa je, že momentálne je už toto ubytovanie zalistované na stránke booking.com a agoda.com, kde sa teší vysokej obľúbenosti, preto doporučujem objednať ho čo najskôr.

Majiteľom tohto ubytovania je jedna Thajská rodinka, pričom dcéra má na starosti recepciu a vie naozaj dobre po anglicky, mamka upratuje a otec je milý starší pán večne sa usmievajúci, ktorý s vami vždy rád prehovorí pár slov lámanou angličtinou a vždy vybaví čo treba (verím, že sa mu od tej doby čo sme tam boli my angličtina zlepšila vďaka pravidelnej komunikácii s turistami).

TIP!! Aby som nezabudla, u recepcie mali v klietke vtipného papagája, ktorému sme hocičo rozprávali a on nám odpovedal (asi Thajsky). Ak ho tam stále budú mať, nezabudnite sa s ním porozprávať 😀 je to fakt zábava.


KRÁTKY PREHĽAD

-CENA: za jednu noc od nás pre 2 osoby pýtali 1200THB/31€ pre 2 osoby, ale vďaka tomu, že sme tu zostali dlhšie ako 3 noci sme zjednali cenu na 1000THB/26€.
Aktuálna cena na booking.com

-RAŇAJKY: neboli vôbec k dispozícii. Na raňajky sme teda chodili do okolitých warungov. Toto bolo vlastne jediné čo nám na tom ubytovaní chýbalo, ale bolo to fajn skúšať každý deň iné miesto na raňajky.
K dispozícii tam bola naopak nonstop káva a čaj, ktoré ste si mohli kedykoľvek pripraviť.

-IZBA: jednoduchá, čistá a pekná. Dostanete vlastný maličký domček v ktorom je izba s posteľou + kúpelňa a vonku máte terasu s posedením a hojdacou sieťou.
Čo by som zmenila? Závesy na oknách by som si predstavovala o trochu väčšie 😀

-MOŽNOSŤ POŽIČANIA SKÚTRU: priamo na recepcii si môžete požičať skúter aj prilbu na ľubovoľný počet dní. Nás stál skúter

-POLOHA: výborná, iba kúsok od Long beach a neďaleko prístavu. V okolí je kopec warungov, kde sa dá najesť za slušnú cenu.

-KLIMATIZÁCIA: áno je.

-WIFI PRIPOJENIE: fungovalo dostatočne.

-HODNOTENIE: Ubytovaniu by sme dali 10/10, cítili sme sa tu ako doma, majitelia sú úžasní ľudia a má skvelú polohu blízko Long beach a prístavu.


Ubytovanie Lanta Baan Nock si môžete rezervovať tu na booking.com plus pridávam foto kontaktu (neviem či je ešte aktuálny), ale skúste tam napísať email ohľadom rezervácie, možno dohodnete lepšiu cenu než je na bookingu.

DSC_2422loh

Ďalšie fotky:

bedä

DSC_2417

Terasu a hojdaciu sieť sme využili hlavne večer.

DSC_2419

Chvíľu nám trvalo, kým sme prišli na čo je tento džbán s vodou. Až keď sme videli susedov, že si s tým oplachujú nohy od piesku, začali sme to používať tiež 😀

DSC_2359

Útulná, čistá izba.

DSC_2358

IMG_4798

Takto vyzeral náš skúter.

IMG_4824

Pár milých slov na záver 🙂

post a comment