fbpx
Top
  >  ÁZIA   >  Luxus v hoteli Capri by Fraser – Kuala Lumpur

           Po troch týždňoch cestovania po Bali a okolitých ostrovoch prišiel čas presunúť sa do Kuala Lumpur, kde nás čakala jedna jediná noc. Rozhodli sme sa, že si v tomto meste doprajeme hotel v akom sme ešte neboli – hotel Capri by Fraser by splnil aj tie najnáročnejšie požiadavky. Tento 4* hotel sa nachádza v časti Bangsar South v centre mesta a od hlavnej KLCC centrálnej stanice nám cesta s Uberom na hotel trvala iba 10 minút.

Samotný hotel má 33 poschodí, je moderne zariadený a hlavný dôvod prečo sme sa pre neho rozhodli je nekonečný bazén úplne na streche hotela s krásnym výhľadom. V cene bol zahrnutý aj vstup zdarma do posilovne, výrivky ktorá bola o poschodie vyššie nad bazénom a tiež výborné raňajky vo forme švédskych stolov. Možno si poviete, že dať za jednu noc 35 € je veľa, ale keď sa pozriete na ceny bežných európskych hotelov, tak zistíte, že v európe by vás takýto hotel vyšiel minimálne 2-3 x viac.

Navyše, pokiaľ nie ste zvyknutý bývať počas cestovania v takomto luxuse, tak pobyt v hoteli Capri by Fraser bude pre Vás naozajstným zážitkom.


KRÁTKY PREHĽAD

-CENA: pokiaľ vychytáte dobrý termín, tak na booking.com môžete získať štúdio typu deluxe za cenu 63€/ 2 osoby. Dajte pozor iba na to, aby ste mali v cene raňajky.
Nás jedna noc v tomto úžasnom hoteli stála spomínaných 35€ /osobu.

-RAŇAJKY: sú vo forme švédskych stolov a poviem vám pripravte si žalúdky. Väčšina hotelov síce robieva raňajky touto formou, ale ak neprídete na čas neujde sa vám. V Capri by Fraser sa vám toto nemôže stať. Nielen, že je na výber naozaj všetko, ale je tam zabezpečené neustále dopĺňanie surovín. Naložili sme si na niekoľko krát a veľmi sme si pochutnali.

-POLOHA: Hotel je vzdialený len kúsok od KLCC centrálnej stanice, na ktorú sa dostanete z letiska vlakom KLIA express (cesta trvá zhruba polhodinu). Z centrálnej stanice sme si zobrali na hotel UBER, lebo sme nenašli žiaden priamy spoj hromadnou dopravou. Cesta trvala len 10 minút a vyšla nás na 12 MYR/2.50€.
Inak hneď oproti hotelu je rezidencia krásnych apartmánov a neďaleko dve rozostavané budovy, ale v Kuala Lumpur je stavenisko na každom rohu. V hoteli ani u bazéna sme hluk vôbec nevnímali. Neďaleko Capri by Fraser sa nachádza aj obchodné centrum a rôzne reštaurácie, takže s večerou či obedom nebol problém.

-IZBA: V tomto hoteli vychádza cenovo najlacnejšie Studio typu Deluxe, ktoré tvorí kuchynka, veľká kúpelňa s fénom a ďalším vybavením zdarma, spálňa a balkón. Mali sme to šťastie, že sme dostali izbu na 27 poschodí. Izby sú moderne zariadené a všade bolo veľmi čisto. Výhľad z balkóna stojí za to. Bolo zábavné posedieť si večer na balkóne, za sklenenou stenou zábradlia a pozorovať nočné Kuala Lumpur, či neďaleké apartmány.

-VYBAVENIE HOTELA: Ako som už spomínala na 33 poschodí je nekonečný bazén, ktorý je myslím otvorený od rána do 9 večera, o poschodie vyššie sú vírivky, menšia zahrádka s posedením, posilovňa, miestnosť na jógu, sauna, herňa a mnoho ďalších.

-WIFI: Fungovala perfektne.

Rezervovať hotel Capri by Fraser môžete TU.


 

recepce

Recepcia hotel Capri by Fraser

chodba

Chodba na 27. poschodí

kuchyna

Vybavená kuchynka v štúdiu

kupelna

Otvorená kúpelňa s presklenými dverami

zubne pasty

mysleli na všetko

izba

Čistá izba a balkón s krásnym výhľadom

wow

Apartmány hneď oproti hotelu

vyhlad

Výhľad v noci

view

ranajky

Po raňajkách

capri by

Na 33 poschodí hotela Capri by Fraser

bazenik

Zahrádka a bazén

ters

Terasa

ja u bazenu

U bazénu

balkon

lezim

Pobyt v tomto hoteli bol ozajstným zážitkom…

Aj na airbnb.com nájdete super ponuky ubytovania. Každý kto už je na tejto stránke registrovaný, môže poslať druhým ľuďom pozvánku k registrácii a nováčik dostane 19€, ktoré môže minúť na prvé ubytovanie cez airbnb.com
Touto cestou chcem tých 19€ darovať ja vám. Po kliknutí na banner dostanete jednorazovo 19€ od airbnb.com 🙂

banner airbnb

 

 

Comments:

post a comment