fbpx
Top
  >  ÁZIA   >  Romantická Nitya Homestay – Nusa Lembongan

Ostrov Nusa Lembongan je perfektný sám o sebe, ale vďaka ubytovaniu v Nitya Homestay bol náš pobyt na tomto ostrove ešte príjemnejší. Zrejme by sme za tú cenu našli aj lepšie ubytovanie, ale kvôli neskorej rezervácii už veľa možností v prijateľnej cene nezostávalo. Aj napriek obmedzenému výberu musíme konštatovať, že sme vybrali veľmi dobre. Nitya Homestay je malý hotel, ktorý má okolo 15 izieb, malú záhradu s bazénom a warung. Nenáročným cestovateľom bude určite stačiť.

Ak chcete ďalšie tipy, kde sa ubytovať na ostrovčeku Nusa Lembongan – nájdete ich TU.


KRÁTKY PREHĽAD

-CENA: za jednu noc v Nitya homestay počas hlavnej sezóny (Júl 2015) sme platili 10 €/ osobu.

-RAŇAJKY: sú v cene ubytovania. Rovno z izby sme mali výhľad na terasu warungu, ktorý sa nachádza v Nitya homestay. Na raňajky boli v ponuke vynikajúce banánové palacinky a vajíčka na rôzne spôsoby. K tomu nápoj zdarma.

-IZBA: Izba nie je veľmi veľká, ale pôsobí romanticky. Tvorí ju veľká pohodlná posteľ so sieťkou, dva nočné stolíky a vešiak na uteráky. Chýba tu skriňa, ktorá by sa nám hodila na vybalenie vecí, ale inak sme boli spokojný. Hneď pred izbou je terasa s posedením, kde sme trávili večere. Kúpelňa je zachovalá, ale hneval nás odtok vody, ktorý moc nefungoval a v sprche šla väčšinou iba studená voda.

-MOŽNOSŤ POŽIČANIA SKÚTRU: nie je. Ale o pár domov ďalej v ulici je ponúk požičavania skútrov dosť. Cena sa pohybuje okolo 5€ / deň.

-POLOHA: Nitya homestay síce nie je priamo na pláži, ale stačí prejsť cez ulicu a zhruba o 200 metrov ďalej sa nachádza hlavná Jungut Batu pláž. Inak na to, aby ste sa dostali na ostatné pláže potrebujete skúter. Po okolí je dosť veľa warungov aj barov, dá sa vybrať. Nájdete tu tiež masážne centra alebo zmenáreň. Doporučujem zmeniť si peniaze ešte na Bali – boli sme tu v čase kedy jediný bankomat na ostrove nemal peniaze a kurz tu bol o niečo horší.

-BEZPEČNOSŤ: ako sa to vezme. Do izby sa dostanete cez jednoduché zasúvateľné dvere – viz fotka. Keďže sme ich mali vždy v dobe našej prítomnosti dokorán otvorené, potom nemala problém ani tarantula vkĺznuť dnu. Ešteže som si to všimla predtým, než sme išli spať a krikom privolala recepčného.

-KLIMATIZÁCIA: áno je.

-WIFI PRIPOJENIE: fungovalo celkom dobre.

-HODNOTENIE NA booking.com: 7.3 /10 a doteraz hodnotilo ubytovanie 216 ľudí.

Ak vás Nitya Homestay zaujala, môžete si toto ubytovanie rezervovať HNEĎ.


 

vitajte

Vítam vás v Nitya homestay

vyhlad

Výhľad z balkóna

izba

Vchod do izby

izba ja

Milé privítanie

DCIM100GOPROG0721076.

Izba fotená cez rybie oko. Kúpelňu sme bohužiaľ neodfotili.

DCIM100GOPROG0851129.

Pohoda v bazéne a na záhrade.

DCIM100GOPROG0871131.

Spokojnosť pod vodou

selfie

Ďakujeme Nitya homestay, pobyt sme si užili!

Na záver video z bazéna:

Aj na airbnb.com nájdete super ponuky ubytovania. Každý kto už je na tejto stránke registrovaný, môže poslať druhým ľuďom pozvánku k registrácii a nováčik dostane 19€, ktoré môže minúť na prvé ubytovanie cez airbnb.com
Touto cestou chcem tých 19€ darovať ja vám. Po kliknutí na banner dostanete jednorazovo 19€ od airbnb.com 🙂

banner airbnb

post a comment