fbpx
Top
  >  ÁZIA   >  Ubytovanie U Tube Hotel & Spa – Ungasan

           Po návšteve Ubudu s duchovnou atmosférou, nastal čas presunúť sa na juh do mestečka Ungasan, aby sme spoznali aj miestne pláže plné bieleho piesku. Nevieme sa dočkať! Pôvodne sme mali objednaný hotel Casa Di Ungasan Suite and Residence, ale počas pobytu v Ubude nám prišiel email, že nastala chyba pri rezervácii a objednalo sa viac izieb než bolo v skutočnosti voľných.

Ponúkli nám namiesto toho premiestnenie do hotela U Tube Hotel & Spa, ktorý vyzeral ešte lepšie a náš krátky pobyt na dve noci sme si v ňom nevedeli vynachváliť.


KRÁTKY PREHĽAD

-CENA: za dve noci v ubytovaní Casa Di Ungasan Suite and Residence sme platili už počas rezervácie pred odletom na Bali a po presune do druhého hotela U Tube Hotel & Spa sme už nič nedoplácali. Takže nás 1 noc v tomto hoteli stála 11 €/ osobu.
Bežná cena na booking.com sa pohybuje okolo 15 € / osobu za noc.

-RAŇAJKY: v cene ubytovania. Veľmi milo nás prekvapila služba, nosenia raňajok na izbu. Mali sme si iba vybrať hodinu o ktorej ich chceme. Na tácke sme dostali vajíčkové omelety s toastom, kúsok melónu a k tomu pomarančový džús.

-MOŽNOSŤ POŽIČANIA SKÚTRU: áno je. Cenu sme zjednali na 7 €/ za 2 dni.

-POLOHA: celkom fajn. Po okolí sú rôzne warungy aj reštaurácie a hneď vedľa je veľký supermarket. My sme mali akurát smolu v tom, že sme tam prišli v čase, kedy bola väčšina warungov zavretých, lebo skončil ramadán a väčšina moslimov šla oslavovať.
Hotel nie je u pláže ani v turistickom centre a na to, aby ste sa niekam dostavili potrebujete skúter. Pre vašu informáciu je pláž Jimbaran vzdialená 8 Km od hotela a Dreamland beach necelých 6 Km.

-BEZPEČNOSŤ: dobrá. Izby sú uzamykateľné na kartu a na izbe je aj trezor.

-KLIMATIZÁCIA: áno.

-WIFI PRIPOJENIE: áno je a šlo dobre.

-HODNOTENIE NA booking.com: 8.1/10 a doteraz hodnotilo ubytovanie 241 ľudí.


 Ako sme vnímali toto ubytovanie my?

ubytko

U Tube hotel & spa

Do hotela U Tube hotel & spa sme dorazili krátko po . Veľmi milo nás prekvapilo, že za nás hotel zaplatil cestu z Ubudu čo bolo nejakých 250 000 Rp / 17.50 €. Následne nás zobrali cez zelenú zahrádku s bazénom do našej izby, ktorá je na druhom poschodí s balkónom.

Izba aj kúpelňa sú veľmi priestranné, pekne zariadené a dokonca tu tečie aj teplá voda. Veľmi nás potešil aj balkón s výhľadom na záhradu. Sme nadšení!
Zaplatili sme si hneď skúter na dva dni a vyrazili preskúmať okolité pláže Jimbaran beach a Dreamland beach. Viac info v týchto článkoch.

Bazén na záhrade sme otestovali iba raz a to neskoro večer po nepríjemnom zážitku na skútri.

Poznámka na záver: Ubytovanie U Tube hotel & spa by som doporučila ľuďom, ktorí netúžia po turistckých centrách a majú radi kľud, pretože v tomto ubytovaní kľud naozaj nájdete. Pokiaľ vám niečo zachýba, tak skočíte do vedľajšieho supermarketu a vďaka skútru sa dostanete kdekoľvek potrebujete.
Izby sú krásne, čisté a pracovníci hotela veľmi milí 🙂 čo viac si priať.

ran

Raňajky

DSC_0420 (1)

Izba

DCIM100GOPROG0460905.

U bazéna

DSC_0471 (1)

Nočný režim

Aj na airbnb.com nájdete super ponuky ubytovania. Každý kto už je na tejto stránke registrovaný, môže poslať druhým ľuďom pozvánku k registrácii a nováčik dostane 19€, ktoré môže minúť na prvé ubytovanie cez airbnb.com
Touto cestou chcem tých 19€ darovať ja vám. Po kliknutí na banner dostanete jednorazovo 19€ od airbnb.com 🙂

banner airbnb

 

post a comment